Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - info o Yamaha Banshe
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 24.10.2024 09:27



Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
info o Yamaha Banshe 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 28.11.2007 19:16 
Zippo22 napisał(a):
co mimo iż banshee posiada dozownik, ten czasami lubi się psuć.


A to ciekawe :uśmiech: Blaster go owszem posiada, Banshee w wersji Zippo Edition też , ale sa strasznie ciezko dostepne na rynku...
8)

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 28.11.2007 21:15 
Oj no dobra dobra, przepraszam mój błąd. Fakt banshee jednak nie posiada dozownika, sory za wprowadzenie w błąd.

PS: aX brakowało mi Twoich wspaniałych odpowiedzi haha :uśmiech:

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.06.2006 21:26
Posty: 110
Miejscowość: Piaseczno
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 28.11.2007 21:18 
Jeśli macie siłę jeździć, to co Wam szkodzi spędzić na stacji te 5 min więcej? A co do dozowników Ax, z tego co wiem, to niektóre roczniki Banshee były wyposażone w dozownik... Co by nie mówić sprzęt, jeśli ktoś myśli przede wszystkim o przyjemności z jazdy- to banshee przychodzi pierwsza na myśl, jeśli czasy na torze- trójca święta (450ccm). Jeśli jesteście twardzi, zawieszenie przy skokach nie będzie aż tak uciążliwe... 15 latek postury patyka latał na serii ponad 20 metrów...

_________________
Born 2 ride.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 28.11.2007 21:20 
Kona napisał(a):
A co do dozowników Ax, z tego co wiem, to niektóre roczniki Banshee były wyposażone w dozownik...


Nie fabrycznie. Ponieważ silnik pochodzi z RD350, to robiona czasami przekładki. jest nawet na dozownik miejsce.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 28.11.2007 21:26 
Kona wiadomo, że przyjemność z jazdy jest ogromna ale zależy też co kto lubi. Nie każdy akceptuje maszynę, która jeździ tylko na dwóch trybach ON albo OFF (śmiesznie to brzmi ale tak jest), jeśli wyczujesz ją to wtedy jakoś daje rade. Wiadomo też, że banshee będzie nieporównywalnie tańsze niż 450. Ja tak samo nie narzekałem na zawieszenie w raptorze 350 przy skokach ale jeśli już mówimy o ostrzejszej jeździ typu czysty MX czy CC lub choćby cały dzień na torze to musisz przyznać, że gazówki to niebo. Masz doskonałe porównaniu bo teraz śmigasz na YFZ a wcześniej dosiadałeś samą legendę :uśmiech:

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.06.2006 21:26
Posty: 110
Miejscowość: Piaseczno
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 29.11.2007 18:33 
No tak... Miałem kilka okazji, żeby przekonać się o różnicy między serią banshee a Long Travel Elki gdy nie doleciałem podwójnej hopy i "wbiłem" się w lądowanie. Przyzwyczajony do tamtych zawiasów (pierwsza jazda na YFZ ) widziałem już w powietrzu światełko w tunelu, ale o dziwo zawiech nawet nie dobił ! A co do MX, Banshee mimo wielkiej mocy nie sprawdzała się na muldach ze względu na wyważenie i trudną do opanowania na tych przeszkodach charakterystykę pracy silnika. A co do CC, to w Lidzbarku Warmińskim spisywała się rewelacyjnie ! pierwszego dnia dojechałem na niej jako 6 w generalce i 2 w juniorze ( były to moje pierwsze zawody ) i byłem naprawdę zadowolony ( pomijając to, że dojechałem z połamanym zębami od tylnej zębatki... Ale to już inna sprawa). Banshee jest trochę jak Subaru Impreza ( Byle nie ostatnia generacja ! :oczy: )
mimo, że nie jest prześliczna, to ma w sobie "to coś" . Ale co racja to racja - wszystko jest sprawą gustu :uśmiech:

_________________
Born 2 ride.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.